Stanowisko VR BHP do wynajęcia na szkolenia, targi, konferencje oraz różnego rodzaju imprezy

Uzupełnij swoją imprezę firmową, szkolenie, konferencję lub event o profesjonalny symulator VR BHP. Dzięki tego typu atrakcji na dzień bezpieczeństwa, zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę w oryginalnym stylu. Każdy pożar i inne niebezpieczne sytuacje odbywają się w wirtualnym świecie. Stanowisko VR BHP na wynajem pozwala zmierzyć się z ekstremalnymi zdarzeniami w bezpiecznych warunkach. Polecamy wynajem symulatorów VR na imprezy Safety Day, eventy BHP, pikniki i festyny rodzinne.

Symulator VR BHP do wynajęcia na Twoją imprezę

Stanowisko VR BHP jest nowoczesną formą nauki oraz uświadamiania gości w zakresie bezpieczeństwa. Podstawowym założeniem pracy na symulatorze VR jest przeprowadzanie ćwiczeń w środowisku wirtualnym, stworzonym dzięki komputerowej symulacji, jakie zachodzą w rzeczywistym świecie np.: w pracy czy na drodze. Zastosowanie VR jest także niezwykle pomocne w zakresie rozwoju narzędzi do wspomagania zarządzania wiedzą BHP. Ponadto, skutecznie wspierają procesy nauczania w różnych, często trudnych sytuacjach. Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia, tym przetwarzane informacje będą lepiej zapamiętane. Na imprezy BHP Safety Day szczególnie polecamy wynajem symulatorów zagrożeń pożarowych VR, bezpiecznego przejścia przez ruchliwą ulicę czy naukę obchodzenia się z narzędziami warsztatowymi. 
Zastosowania VR powodują wzrost ludzkich możliwości i motywacji do przyswajania nowej wiedzy, a tym samym do poprawienia błędnych procedur postępowania w pracy. W szczególności poprzez wykorzystywanie rzeczywistych zdarzeń do tworzenia symulacji w wirtualnych światach, metoda ta może również zapewnić skuteczną pomoc w procesie przekazywania wiedzy w obszarze BHP.

DANE TECHNICZNE
Stanowisko VR BHP: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 60 kg
Do transportu: szerokość 65 cm, długość 65 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda nauka na symulatorze VR BHP?

Praca z symulatorem VR BHP nie jest trudna. Osoba chętna do zmierzenia się z jakąś wirtualną sytuacją najpierw odbywa krótki instruktaż z naszą profesjonalną obsługą. Następnie, nasz pracownik pomaga poprawnie założyć graczowi specjalne gogle i czuwa nad poprawnym przebiegiem zabawy. Użytkownik zaś, po uruchomieniu gry automatycznie zostaje przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości.  

symulator gaszenia pożarów vr wynajem

Stanowisko VR BHP

Stanowisko VR BHP

Polecamy inne symulatory BHp