Stanowisko VR BHP do wynajęcia na szkolenia, targi, konferencje oraz różnego rodzaju imprezy

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij od nas stanowisko VR BHP. Uzupełnij swoją imprezę firmową, szkolenie, konferencję lub event o profesjonalny symulator VR BHP. Dzięki tego typu atrakcji na Safety Day i dzień bezpieczeństwa, zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę w oryginalnym stylu.

Symulator VR BHP do wynajęcia na Twoja imprezę

Stanowisko VR BHP jest nowoczesną formą nauki oraz uświadamiania gości w zakresie bezpieczeństwa. Podstawowym założeniem pracy na symulatorze VR jest przeprowadzanie ćwiczeń w środowisku wirtualnym, stworzonym dzięki komputerowej symulacji sytuacji zachodzących w rzeczywistym świecie np.: w pracy czy na drodze. Zastosowanie VR jest także niezwykle pomocne w zakresie rozwoju narzędzi do wspomagania zarządzania wiedzą w zakresie BHP. Ponadto skutecznie wspierają procesy nauczania w różnych, często trudnych sytuacjach. Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia, tym przetwarzane informacje będą lepiej zapamiętane. Na imprezy BHP Safety Day szczególnie polecamy symulator gaszenia pożarów VR, bezpiecznego przejścia przez ruchliwą ulicę czy naukę obchodzenia się z narzędziami warsztatowymi. 
Zastosowania VR powodują wzrost ludzkich możliwości i motywacji do przyswajania nowej wiedzy, a tym samym do poprawienia błędnych procedur postępowania w pracy. W szczególności poprzez wykorzystywanie rzeczywistych zdarzeń do tworzenia symulacji w wirtualnych światach, metoda ta może również zapewnić skuteczną pomoc w procesie przekazywania wiedzy w obszarze BHP.

DANE TECHNICZNE
Stanowisko VR BHP: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 60 kg
Do transportu: szerokość 65 cm, długość 65 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda nauka na symulatorze VR BHP?

Praca z symulatorem VR BHP nie jest trudna. Osoba chętna do zmierzenia się z jakąś wirtualną sytuacją najpierw odbywa krótki instruktaż z naszą profesjonalną obsługą. Następnie, nasz pracownik pomaga poprawnie założyć graczowi specjalne gogle i czuwa nad poprawnym przebiegiem zabawy. Użytkownik zaś, po uruchomieniu gry automatycznie zostaje przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości.  

Stanowisko VR BHP

Stanowisko VR BHP

Stanowisko VR BHP

Polecamy inne symulatory BHp