PIT-STOP do wynajęcia - imprezy firmowe, szkolenia i pikniki

W ofercie naszej firmy znajdziesz również pit-stop na wynajem. Jest to oryginalny i profesjonalny symulator, wyposażony w dwa stanowiska przeznaczone do zmiany koła. Jest to idealna zabawa, która sprawdza się na różnego rodzaju eventach, konferencjach, szkoleniach oraz targach, a także na spotkaniach pracowniczych, piknikach i festynach o tematyce motoryzacyjnej, rajdowej oraz tych związanych z bezpieczeństwem na drodze. Symulator wymiany koła może służyć do przeprowadzenia konkursu na czas, a najlepsze wyniki zapiszemy na tablicy LCD.

Stanowisko zmiany koła na czas, czyli świetna zabawa zespołowa

Na wyścigach liczy się najbardziej szybkość i zgranie zespołu. A dzięki naszemu urządzeniu każdy może sprawdzić się na stanowisku mechanika oraz udoskonalić swoje zdolności manualne. Koła w symulatorze pit-stop na wynajem można wymienić przy użyciu tradycyjnego klucza lub nowoczesnej wkrętarki. Ponadto, symulator wymiany koła świetnie nadaje się do organizowania różnego rodzaju konkursów na czas. Zabawa daje wiele radości, nad którą nieustannie czuwa nasz doświadczony personel.

DANE TECHNICZNE
Pit-Stop: 

Przez 1 godz. skorzysta: 30 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 50 kg
Do transportu: szerokość 66 cm, długość 168 cm, wysokość 80 cm
Po rozłożeniu: szerokość 66 cm, długość 180 cm, wysokość 80 cm

Zasady zabawy z symulatorem wymiany koła na wynajem

W wariancie konkursowym uczestnicy zajmują miejsca po przeciwnych stronach symulatora. Następnie, czekają na znak START od naszego instruktora, który rozpoczyna konkurs wymiany koła na symulatorze. Cała zabawa polega na zdjęciu uszkodzonego koła oraz założeniu nowego w jak najkrótszym czasie.Tempo wymiany koła oraz solidność przykręcenia śrub ocenia nasz instruktor. Czas zabawy wynosi około 5 minut. Ponadto, czasy zawodników możemy zapisywać na tablicy wyników.

Polecamy inne symulatory BHp