SIŁOMIERZ SPORTOWY BOKSER - wynajem na eventy, TARGI, KONFERENCJE

Siłomierz Bokser to automat siłowy na wynajem, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Przyciąga uwagę swoim oryginalnym i ciekawym wyglądem. Urządzenie mierzy wartość siły, jaką skrywają w sobie wszyscy śmiałkowie. Automat znajdzie swoich sympatyków wśród kobiet i mężczyzn, między którymi można przeprowadzić emocjonujące konkurencję. Maszyna bokserska idealnie wpasuje się w klimat niejednej imprezy, eventu, konferencji czy spotkania firmowego. Również możemy ustawić ją pod naszymi namiotami na pikniku lub festynie.

MASZYNA BOKSERSKA NA IMPREZY I SPOTKANIA

Automat siłowy bokser stawia przed Twoimi gośćmi wyzwanie, ale także sprawdza ich siłę i wolę walki. Siłomierz sportowy ma za zadanie zmierzyć moc uderzenia uczestników w skórzany worek bokserski, który jest przymocowany do metalowego uchwytu. Specjalnie zaprojektowany system pochłaniania wstrząsów powoduje, że urządzenie wycisza ostateczny cios, jaki zadają mu uczestnicy. Automat siłowy bokser na wynajem włącza się poprzez naciśnięcie przycisku START, który znajduje się nad tablicą wyników. Na największym wyświetlaczu można śledzić aktualny rezultat, natomiast mniejsze liczby pokazują niepobity rekord. Próba pokonania go  podgrzewa atmosferę wszystkich obecnych gości. Dodatkowo, w trakcie gry, każdego uczestnika dopingują humorystyczne komunikaty głosowe oraz słyszymy wiele różnorodnych utworów muzycznych.

DANE TECHNICZNE
Siłomierz Bokser:
Przez 1 godz. skorzysta: 50 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 110 kg 
Po rozłożeniu: szerokość 63 cm, długość 115 cm, wysokość 227 cm

Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 70 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

WYNAJEM AUTOMATÓW SIŁOWYCH bokser W CAŁEJ POLSCE

Ta prosta zręcznościowa gra jest znana na całym świecie. Największym jej atutem jest to, że każdy zawodnik jest w stanie wymyśleć niepowtarzalną technikę, z jaką uderzy w skórzaną gruszkę, a dążenie do pobicia rekordu pobudza we wszystkich uczestnikach eventu wiele pozytywnych emocji. Wynajem automatów siłowych sprawia, że goście nie będą się nudzić. Maszyna bokserska jest idealna na imprezy i stoiska targowe, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Swoim estetycznym wyglądem przyciąga uwagę i uatrakcyjnia konferencję, wydarzenia sportowe i spotkania biznesowe.

Maszyna bokserska na imprezy i eventy wynajem

Siłomierz sportowy bokser wynajem

Wynajem automatów siłowych boxer

Polecamy inne atrakcje