Wynajem Modeli RC aut zdalnie sterowanych

U nas możesz wynająć na swoje imprezy i eventy nowoczesne auta zdalnie sterowane RC. Dzięki naszym urządzeniom możesz zagwarantować sobie świetną i oryginalną atrakcję na organizowanym spotkaniu, pikniku motoryzacyjnym i festynie rodzinnym.

Atrakcje zdalnie sterowane na imprezy

Samochody zdalnie sterowane na wynajem w skali 1:10 zwracają uwagę każdego miłośnika motoryzacji. Możemy zasugerować, że na imprezy motoryzacyjne szczególnie możemy polecić wynajem modeli RC wraz z profesjonalna obsługą. W ramach zabawy tworzymy specjalne tory tematyczne, które są odpowiednio dopasowane do klimatu imprezy. Na wynajmowane pojazdy możemy nakleić logo, logotyp lub jakąkolwiek inną reklamę na bandach toru i samochodach. Posiadamy kilkanaście modeli samochodów RC z napędem elektrycznym oraz spalinowym. Tego typu atrakcja świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju eventach, targach, piknikach oraz imprezach tematycznych.

W sprawie wynajmu pojazdów zdalnie sterowanych RC prosimy o bezpośredni kontakt z Michałem. tel.: 697 115 540 mail: rc@modelmania.pl
www.modelmania.pl

DANE TECHNICZNE
Pojazdy zdalnie sterowane RC

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Po rozłożeniu: w zależności od toru, minimalny plac – 400 cm x 400 cm

Jak wygląda zabawa autkami zdalnie sterowanymi?

Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu ustalonej liczby okrążeń na torze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe pojazdy zdalnie sterowane. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele RC oraz inne urządzenia np.: statki, pociągi, maszyny budowlane i wiele więcej.
Na eventy motoryzacyjne polecamy auta zdalnie sterowane wyścigowe, driftowe, ciężarowe, rajdowe i Monster Trucki. Zapewniają one niecodzienną rozrywkę osobom w każdym wieku.