Symulator ciężarówki sportowej VR na wynajem na imprezy, konferencje, targi oraz eventy

Jazda ciężarówką nie jest łatwa, a ściganie się nią nie jest proste. Nasz symulator ciężarówki sportowej dla dwóch osób jest urządzeniem, dzięki któremu możesz sprawdzić się na torze wyścigowym w nowoczesnym wydaniu. Symulator wyścigów ciężarówkami na wynajem jest tak zbudowany, aby każdy uczestnik mógł doświadczyć jak jeździ się tak dużym samochodem oraz poczuć jego masę. Ciężarówki w wersji sportowej mają moc do 1000 koni mechanicznych i utrzymanie się na drodze stanowi nie lada wyzwanie. Ponadto, atrakcja posiada ruchome fotele, panoramiczny obraz, sekwencyjną skrzynię biegów, obrotomierz oraz wyświetlacz biegów. Symulator ciężarówki sportowej na wynajem jest w pełni wyposażony i pozwala na jazdę w wydaniu VR.

Symulator jazdy samochodem ciężarowym VR do wynajęcia na imprezy

Uczestnik imprezy ma możliwość wyboru toru, na którym będzie się ścigał oraz ciężarówkę, którą będzie jechał. Posiadamy dostępne marki takie jak np.: Volvo, Man, Renault, Mercedes czy Iveco. W dodatku symulator ciężarówki do wynajęcia niewątpliwie uatrakcyjni każdy organizowany event. Na symulator jazdy samochodem ciężarowym możemy nałożyć dowolną szatę graficzną, logo lub logotypy. Ponadto, jesteśmy w stanie umieścić znaki firmowe wewnątrz gry. Nad przebiegiem zabawy czuwa nasza obsługa. Symulator wyścigów ciężarówkami i tirami na wynajem to fantastyczna atrakcja eventowa dla wszystkich miłośników wielotonowych maszyn i dla tych, którzy nie mieli do tej pory styczności z wymagającymi pojazdami. W trakcie wydarzenia można zorganizować zawody na najszybsze pokonanie toru wyścigowego.

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy ciężarówką:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: minimalne przejście (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm

Zabawa na symulatorze ciężarówki VR na wynajem

Zabawa na symulatorze ciężarowym nie jest trudna. Uczestnik siada za kierownicą, a pracownik przeprowadza z nim krótkie szkolenie, po którym uruchamia grę. Gracz musi zrobić dwa okrążenia: pierwsze – testowe, i drugie – już te właściwe konkursowe. W trakcie jazdy nasz pilot podpowiada kierowcy ciężarówki i informuje go na bieżąco przed ewentualnymi zbliżającymi się zakrętami.

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne