Symulator jazdy autobusem vr do wynajęcia

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij od nas profesjonalny symulator jazdy autobusem VR. Uzupełnij swoją imprezę firmową, szkolenie, konferencję lub event i podaruj swoim gościom oryginalną atrakcję. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję przekonać się jak trudna może być praca kierowcy autobusu.

Profesjonalny symulator jazdy autobusem VR do wynajęcia na Twoją imprezę

Symulator kierowcy autobusu VR stworzony jest do transportowania różnych pasażerów z różnych części miasta i dostarczaniem ich do miejsca przeznaczenia, czyli na ich przystanek. Jest to najnowszy symulator jazdy autobusem i autokarem VR na wynajem. Oferuje on użytkownikom możliwość zmierzenia się z ekstremalnymi wyzwaniami kierowcy autobusu, prędkościami i pędem towarzyszącym podczas jazdy dużym samochodem. Ponadto, realistyczne autobusy VR i niesamowite mapy wirtualne są idealną atrakcją, której nie może zabraknąć na Twojej imprezie. Animowane osoby wchodzące na pokład symulatora autobusu VR i grafika nowej generacji, zapierają dech w piersiach i gwarantują niezapomniane wrażenia.

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy autobusem:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: minimalne  przejście (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm

Jak wygląda zabawa na profesjonalnym symulatorze kierowcy autobusu VR na wynajem?

Korzystanie z symulatora autobusu VR jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki czemu do gry może dołączyć każdy, nawet najmniej doświadczony gracz. Cała zabawa przebiega w następujący sposób: kierowca zasiada za kierownicą pojazdu i uruchamia grę. Każda rozgrywka składa się zazwyczaj z dwóch etapów. Pierwszy etap jazdy wirtualnym autobusem na symulatorze to tzw. okrążenie rozgrzewkowe, drugie okrążenie to już właściwy etap konkursu. Najlepsze czasy wyjeżdżone przez kierowców autobusu zostają zapisane na ekranie LCD, którą mogą podziwiać wszyscy Twoi goście obecni na wydarzeniu, targach, prezentacjach, imprezach czy konferencjach.


Polecamy inne symulatory motoryzacyjne