Symulator jazdy pociągiem - wynajem na imprezy firmowe, szkolenia, targi, konferencje

W ofercie naszej firmy znalazł się nowoczesny symulator jazdy pociągiem, przeznaczony na wynajem. Zapewnij sobie oryginalną atrakcję eventową na: targi i wystawy, festyny i pikniki rodzinne, prezentacje, konferencje, spotkania biznesowe lub inne wydarzenie.

Wirtualna kabina maszynisty do wynajęcia na Twój event i piknik firmowy

Uważasz, że praca maszynisty jest prosta i nie wymaga zbyt dużo wysiłku? Przekonaj się i sprawdź jak prowadzi się pociąg za pomocą wirtualnej kabiny. Możesz poprowadzić pociąg osobowy, towarowy, a nawet Pendolino i SKM. Symulator maszynisty pociągu na wynajem posiada oryginalny i jednocześnie profesjonalny pulpit sterowniczy oraz system wibracji, który imituje prawdziwą jazdę pociągu po torach. Kolejowy symulator jazdy pociągiem wynajem wyposażony jest w panoramiczną grafikę, dzięki której każdy gracz ma okazję obserwować drogę z perspektywy maszynisty.

Dodatkowo, symulator kolejowy może mieć nałożone logo lub logotyp firmy. Co więcej, możemy również dopasować grafikę do organizowanej imprezy. Symulator świetnie nadaje się jako atrakcja dla dzieci, jak i osób dorosłych.

DANE TECHNICZNE:
Symulator jazdy pociągiem

Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: minimalne  przejście (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze jazdy pociągiem na wynajem?

Zabawa na symulatorze kolejowym daje wiele pozytywnych emocji każdemu uczestnikowi. Zasady gry są proste i polegają na tym, że uczestnik zabawy zajmuje miejsce w wirtualnej kabinie maszynisty i rusza na tory. Zabawę rozpoczyna krótkie szkolenie. Podczas instruktażu nasz pracownik mówi jak ruszyć składem bez szarpnięcia, zatrzymać się na peronie, a także zachować odpowiednią prędkość i nie wypaść z torów. Zadaniem uczestnika jest przejazd pociągiem z punktu A do punktu B. W czasie podróży symulator musi zatrzymać się na 3 stacjach, umożliwiając pasażerom bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z SKM. Atrakcja gwarantuje świetną zabawę i dostarcza wiele pozytywnych wrażeń.

Polecamy inne symulatory transportowe