Symulator jazdy tirem - wynajem na imprezy firmowe, eventy, szkolenia i targi

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być kierowcą tira? U nas możesz się przekonać jak kieruje się tak wielką maszyną. W ofercie naszej firmy znajdziesz profesjonalny symulator jazdy tirem na wynajem na eventy, imprezy i targi Motor Show. To urządzenie pozwoli Ci wyjechać w trasę za kierownicą tira. W trakcie zabawy użytkownik musi uważać na zmieniające się warunki pogodowe oraz zachowanie innych uczestników ruchu. W dodatku, musisz również pamiętać o zatankowaniu oraz opłatach na autostradzie. Trasa wiedzie przez całą Polskę oraz największe miasta strefy Euro. Wynajmowanie symulatora tira to świetna zabawa z VR. Ponadto, nad imprezą czuwa nasz doświadczony instruktor, który pomaga w prowadzeniu tak ogromnego pojazdu.

Wynajem symulatora samochodu ciężarowego VR na eventy i imprezy dla pracowników

Symulator ciężarówki i jazdy tirem VR przeznaczony jest na wynajem na różnego rodzaju imprezy oraz eventy. Urządzenie to zostało zbudowane po to, aby poczuć jak duża jest to maszyna. W końcu symulator ma odwzorowywać realistyczne odczucia, które towarzyszą zawodowemu kierowcy podczas przewożenia ładunków i towaru. Dla śmiałków przygotowaliśmy jeszcze jedno potężne urządzenie: symulator wyścigów ciężarówek.

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy TIR:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: minimalne  przejście (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm

Zasady zabawy na symulatorze tira

Uczestnik zabawy wsiada do symulatora za jego kierownice. Po krótkim szkoleniu, które przeprowadził nasz pracownik, gracz uruchamia silnik, wrzuca bieg, zwalnia hamulec ręczny i rusza w trasę. Uczestnik zabawy kieruje się za pomocą GPS, który prowadzi go do celu i informuje go na bieżąco o ewentualnych niebezpieczeństwach, jakie może spotkać na drodze. Po dojechaniu do celu gracz musi zaparkować naczepę w wyznaczonym miejscu.

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne