Tor dla mini autek SLOT CARS do wynajęcia na imprezy, eventy, festyny i pikniki firmowe

Zostań kierowcą rajdowym sportowego samochodu. W naszej ofercie znajdziesz oryginalny tor z autkami Slot Cars na wynajem. Dzięki naszym torom dla mini autek zagwarantujesz swoim gościom świetną atrakcję na imprezie, festynie czy pikniku. Twój event w Galerii Handlowej, stanowisko targowe czy przerwa kawowa podczas konferencji stanie się bardziej widowiskowa i atrakcyjna dla uczestników.

Co zyskasz wynajmując tor dla autek?

Tor wyścigowy z autkami Slot-Cars na wynajem jest najbardziej popularną atrakcją, którą możesz wykorzystać w pomieszczeniu. Gwarantuje świetna zabawę zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Największym plusem toru do mini autek jest możliwość zorganizowania wyścigów. Jednocześnie z toru może korzystać nawet 4 zawodników. Nasz 20 metrowy tor Slot-Cars na wynajem jest świetnym dodatkiem na każdy organizowany event, targi, pikniki czy imprezy firmowe. Tor dla aut zdalnie sterowanych wyprodukowany jest przez austriacką firmę Carrera w systemie cyfrowym Digital 132. Oprócz tego, użytkownik może wybrać markę ścigających się pojazdów. A do wyboru ma: VW, F1, Mercedes, Fiat, Audi, Peugeot i wiele innych. Ponadto cały tor możemy obkleić dowolną grafiką lub nawet logo firmowym.

DANE TECHNICZNE
Tor dla mini autek:

Przez 1 godz. skorzysta: 40 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 50 kg
Do transportu: szerokość 80 cm, długość 80 cm
Po rozłożeniu: szerokość 250 cm, długość 500 cm, wysokość 20 cm

Jak ścigać się na torze dla autek Slot Cars?

Zawodnicy ścigają się na torze Slot-Cars Carrera na odcinku wynoszącym około 20 metrów. W zawodach może wziąć jednocześnie udział od 3 do 4 zawodników. Jeden cykl wyścigowy trwa aż 4 minuty, a celem wyścigu jest przejechanie 10 okrążeń, w jak najlepszym czasie bez wypadnięcia z toru. Zabawa na mini torze daje wiele emocji i radości.

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne