PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów

Symulator Nurkowania

[Drukuj]   


Symulator Nurkowania
(mini łodzi podwodna – batyskaf)

Cena wynajmu: zapraszamy do kontaktu
Czas usługi:
8h

Dodatki:
- 1 x namiot (3m x 6m)w przypadku imprezy plenerowej -

Uwagi:
- ciąg komunikacyjny o szerokości min 120 cm.

Opis:
Być może, nie każdy z Państwa miał możliwość podziwiać piękno rafy koralowej.
Nasz symulator  pozwala zwiedzać dno morskiego świata i podziwiać podwodne krajobrazy. W czasie podwodnych wypraw można napotkać autentyczne gatunki roślin, koralowców i ryb.
Na szczególną uwagę zasługuje także system oświetlenia, który doskonale prezentuje promienie słoneczne przebijające się przez morskie odmęty. Przygodę czasami mogą utrudnić ataki krwiożerczych rekinów. Symulator jest ruchomy co potęguje ilość mocnych wrażeń. Jest to idealne urządzenie edukacyjne i  rozrywkowe dla podkreślenia morskiej imprezy. Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania z naszego urządzenia, aby doświadczyć na własnej skórze prawdziwej podmorskiej przygody.
 
 
Sposób zabawy:
Zadaniem uczestników zabawy jest schwytanie lub sfotografowanie określonych gatunków ryb, skorupiaków czy innych stworzeń morskich. Podczas poszukiwań musimy jednak zachować ostrożność, bowiem w morskich głębinach można natknąć się na różne niebezpieczne drapieżniki. Nasz instruktor nurkowania udzieli Państwu niezbędnych informacji  i pomoże w odkrywaniu podwodnego świata. Uwieńczeniem zabawy będzie ogłoszenie zwycięzcą najlepszego nurka.

Galeria:

Fotografie z programu:  Dla dzieci:
tak

  Dla dorosłych:
tak

  Do konkurencji:
tak


  Rozmiar:
230cm x100 cm

  Zasilanie:
230v/1kw

  Czas na przygotowanie:
60 min

  Przepustowość:
2 osoby/5min

  Waga:
250 kg
wróć