Jakie dodatkowe atrakcje wybrać na eko eventy i imprezy?

Znaleźliście już scenografię i warsztaty przyjazne środowisku, ale chcielibyście dodatkowo umilić czas swoim gościom? Jeśli zastanawiacie się, jakie atrakcje zachwyciłyby ich na ekologicznym evencie to dobrze trafiliście!

Oferujemy nowatorskie, oryginalne i ekologiczne atrakcje na eko eventy, festyny, pikniki i imprezy. Doskonale wkomponują się w żywą scenografię i otoczenie zieleni, które są nieodłącznym elementem tego typu spotkań.

Atrakcje dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu

Eko eventy stały się popularnym rodzajem imprez, które są organizowane na całym świecie. Z roku na rok wśród ludzi wzrasta świadomość ochrony naszej planety. Staramy się ją zaszczepić już u najmłodszych, aby następne pokolenia coraz mniej szkodziły środowisku.

Pierwszą propozycją eko atrakcji na wynajem na imprezy i eventy jest symulator roweru w wersji bez i z goglami VR. Jazda na rowerze jest jedną z najpopularniejszych aktywności fizycznych, jakie uprawiane są przez człowieka. Nie jest to zadziwiający fakt, ponieważ jazda na dwukołowej maszynie poprawia samopoczucie i krążenie, a także wzmacnia mięśnie. Dzięki temu, że przesiądziemy się z samochodu na rower, zadbamy o środowisko naturalne. Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu mogą symulatorem kolarskim VR przemierzać trasy o różnych nawierzchniach i nachyleniach. Ale nie tylko! Na naszych dwóch atrakcjach, które napędzamy siłą własnych mięśni, możemy prowadzić czołg, rower wodny, a nawet przemknąć na jednorożcu lub koniu w odległych, leśnych krainach.

atrakcje sportowe na imprezy i eventy

Czy niewielkim wysiłkiem możemy pozytywnie wpłynąć na środowisko?

Kolejną eko propozycją atrakcji na ekologiczny event i festyn jest symulator VR do sortowania odpadów. Poprzez zabawę uczymy innych jak poprawnie segregować śmieci. Dlaczego to jest istotne? Ponieważ prawidłowo posortowane surowce wtórne umożliwiają ich efektywny recykling. Dzięki temu oszczędzamy zasoby naturalne, wodę i energię.

eko propozycja atrakcji na ekologiczny event, festyn, piknik i inne imprezy

A może ekologiczny transport jako atrakcje na eko festyn, event i imprezy?

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przetestować elektrycznego samochodu to można to zrobić w naszym symulatorze jazdy VR. Proponujemy przejażdżkę różnymi modelami elektrycznych samochodów m.in. TESLA, które emitują do atmosfery znacznie mniej szkodliwych substancji. Ponadto, zaskoczy nas bardzo cicha praca takiego pojazdu.

Dodatkowo każdy ekologiczny event wzbogaci nasz symulator lotu VR, który umożliwia lot szybowcem na przykład nad polem z turbinami wiatrowymi. Szybowiec to istna ekologiczna maszyna, która wykorzystuje siły natury do działania.

Oba symulatory jazdy i lotu są wyposażone w oryginalne i profesjonalne podzespoły, a gogle VR potęgują realistyczne wrażenia, podczas korzystania z eko atrakcji.

wynajem urządzeń rozrywkowych na eko eventy i imprezy

Panele słoneczne na eko pikniku. Tego jeszcze nie było!

Instalacje fotowoltaiczne są widoczne na coraz większej liczbie budynków, ponieważ przetwarzają energię słoneczną w elektryczną, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i… ekologię. Nie mogłoby go zabraknąć na ekologicznym pikniku. Dlatego proponujemy grę na refleksomierzu, który swoim design przypomina panel słoneczny. Na urządzeniu każda osoba może zmierzyć swój refleks, poprawić koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację i spostrzegawczość. Zabawa polega na zgaszeniu w ciągu 1 minuty jak największej ilości losowo zapalających się lampek. Refleksomierz o takiej grafice z pewnością uatrakcyjni wystrój eko eventu, festynu i pikniku.

Zestaw atrakcji o tematyce EKO:

symulator jazdy na rowerze VR (a także lot na jednorożcu, jazda konna i inne),
stanowisko VR – pomoc w segregacji śmieci,
ruchomy symulator jazdy 5D VR elektrycznym autem,
ruchomy symulator lotu szybowcem 5D VR – lot widokowy m. in. nad farmą wiatrową,
refleksomierz jako panel fotowoltaiczny.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!