Symulator rowerowy VR na wynajem na różnego rodzaju targi, pikniki i imprezy firmowe

Trudny do podjechania podjazd w hiszpańskiej Asturii? Wyczynowy przejazd Tour de France? A może spokojna przejażdżka zabytkowymi uliczkami po włoskiej prowincji? Te oraz wiele innych opcji daje nasz najnowszy symulator jazdy na rowerze w goglach wirtualnej rzeczywistości VR. W ofercie naszej firmy znajdziesz symulator tras rowerowych z najnowocześniejszym sprzętem do jazdy po wirtualu m.in. magiczny rower VR. Symulator rowerowy i wyścigów kolarskich VR na wynajem pozwala poruszać się po wirtualnych trasach za pomocą prawdziwego pedałowania. Idealnie sprawdzi się na imprezach i eventach sportowych.

Symulator tras rowerowych i wyścigów kolarskich VR do wynajęcia na eventy i imprezy

Oferowany przez nas symulator kolarski VR na wynajem jest jedynym symulatorem rowerowym z systemem “Direct Drive”. Dzięki niemu użytkownik ma wrażenie jakby jechał na prawdziwym rowerze, ponieważ czuje każdą nierówność na drodze oraz nachylenie nawierzchni. W dodatku, symulator jazdy na rowerze na wynajem używany jest chętnie przez zawodowych rowerzystów. Dzięki naszej atrakcji uczestnik zabawy może przekonać się o wszelkich trudnościach jakie będzie musiał pokonać na naszej trasie oraz będzie mógł wykazać się swoją zręcznością na szybkich zjazdach. Na sportowe imprezy polecamy także symulatory sportów letnich zimowych z goglami VR.

DANE TECHNICZNE
Symulator roweru VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 100 kg
Do transportu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 90 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Jakie są zasady zabawy na symulatorze sportowym VR?

Uczestnik zajmuje wyznaczone miejsce na naszym symulatorze jazdy na rowerze VR, który automatycznie przenosi go na wirtualna trasę. Jego zadaniem jest osiągnięcie jak najlepszego czasu. Na imprezie istnieje również możliwość wyświetlania najlepszych wyników wszystkich uczestników na monitorze LCD i przeprowadzenia konkursu, w którym wyłonimy najlepszego rowerzystę. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą o nazwie „impreza sportowa”, w skład której wchodzi nasz profesjonalny symulator wyścigów kolarskich i tras rowerowych VR, a także magiczny rower.

atrakcje na event kolarski i imprezy rowerowe wynajem

Symulator roweru VR

Symulator roweru VR

Polecamy inne ruchome symulatory z goglami VR