Sporty zimowe na stanowisku VR - wynajem

U nas możesz wynająć profesjonalny symulator sportów zimowych. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie oryginalne atrakcje eventowe na Twoją imprezę firmową, integracyjną, targi, konferencje, szkolenia, spotkania lub inne ważne organizowane przez Ciebie wydarzenie. Posiadamy symulator snowboardu, zjazdu na nartach, wyścigów saneczkarskich, skoków narciarskich i inne na wynajem w technologii VR.

Wynajem symulatora sportów zimowych VR na imprezy i eventy

Zimowe, ekstremalne zjazdy po stokach narciarskich, snowboard, łyżwy, wyścigi saneczkarskie, a może wspinaczka górska? To i wiele więcej mogą zaoferować Ci nasze symulatory zimowe. Każdy uczestnik będzie miał okazję przeżyć niezapomnianą przygodę. Wynajem symulatora sportów zimowych zagwarantuje Twoim gościom wiele radości i zabawy. Dlatego sporty zimowe VR przeznaczone na wynajem muszą zagościć na organizowanej przez Ciebie imprezie.
Na mroźne imprezy i eventy polecamy także 
symulator lotu w górach i roller coaster w śnieżnej krainie.

DANE TECHNICZNE
Sporty zimowe VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 60 kg
Do transportu: szerokość 65 cm, długość 65 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Jak bawić się na zimowych symulatorach sportowych?

Oczywiście Twoi goście mogą dowolnie korzystać ze wszystkich symulatorów. Nasza obsługa przez całą imprezę jest do ich dyspozycji. Ponadto, pomaga uczestnikom bawić się bezpiecznie podczas korzystania z symulatora sportów zimowych VR wynajem czy wyścigów saneczkarskich.

Sporty zimowe VR

Sporty zimowe VR

Sporty zimowe VR

Polecamy inne ruchome symulatory z goglami VR