Sanie Świętego Mikołaja VR - wynajem na imprezy wigilijne, świąteczne spotkania firmowe

Przeżyj niezapomniany i magiczny lot saniami Mikołaja w goglach VR. Rozwieź prezenty z Mikołajem! Symulator Sań Świętego Mikołaja na wynajem jest właściwie niezastąpioną atrakcją w okresie świątecznym i przedświątecznym. Urządzenie bogato przyozdobiliśmy. Poza tym, sanie wyposażyliśmy w dwie duże figury reniferów i posiadają połyskujące płozy, które robią ogromne wrażenie na gościach imprezy. Oprócz tego, panoramiczny obraz i ruchome fotele sprawiają, że uczestnicy zabawy czują się jakby naprawdę unosili się nad ziemią. Symulator lotu saniami Mikołaja jest przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to świetna atrakcja, która przyciąga uwagę każdego.

Lot saniami Świętego Mikołaja VR

Możesz u nas wynająć sanie św. Mikołaja VR jako atrakcje na każdą przedświąteczna imprezę do galerii handlowej, na wigilię firmową, spotkanie pracownicze, szkoły czy choinki szkolnej. Nasze urządzenie sprawi, że każdy dorosły, jak i dziecko będzie cieszyło się z prezentowanej atrakcji. Gogle VR, które znajdują się w saniach Mikołaja, potęgują wrażenia i pozytywne emocje.

DANE TECHNICZNE
Symulator Sań Świętego Mikołaja VR:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 150 cm, długość 120 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 150 cm, długość 400 cm, wysokość 130 cm

Atrakcje świąteczne do wynajęcia na imprezy

Zabawa na saniach Mikołaja jest niezwykle prosta i sprawia wiele radości. Uczestnik zajmuje miejsce i po krótkim instruktażu obsługi symulator sań świętego Mikołaja VR na wynajem startuje. Śmiałek ma za zadanie wykonać bezpieczny przelot nad budynkami. Ponadto, przez cały czas, nad przebiegiem zabawy czuwa nasz wykwalifikowany instruktor. Lot saniami trwa około 5 minut i daje każdemu uczestnikowi wiele niezapomnianych wrażeń. Posiadamy jeszcze inne atrakcje na wigilię firmową i świąteczne spotkania z pracownikami takie jak zimowe symulatory VR jazdy na nartach czy łyżwach

Polecamy inne symulatory lotnicze w technologii rzeczywistości wirtualnej