Symulator Bolidu f1 Kubicy VR - wynajem na imprezy firmowe, EVENTY, pikniki, szkolenia, targi

Proponujemy profesjonalny Symulator jazdy F1 VR przeznaczony na wynajem na wszelkie imprezy i eventy firmowe, pikniki, targi branżowe czy szkolenia. Uczestnicy wirtualnego wyścigu mogą zmagać się na wszystkich oficjalnych torach Formuły 1 oraz na polskich trasach w Poznaniu czy Kielcach. Posiadamy różne modele pojazdów. Bolid F1 Kubicy jest wyposażony w profesjonalną kierownicę F1 i pedały, a także kokpit przystosowany dla osób o wzroście do 200 cm. Ponadto, posiada oryginalne koła, felgi i inne detale, które używane były na torach wyścigowych. Nasz profesjonalny symulator jazdy bolidem F1 na wynajem jest zaopatrzony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu obraz, który wyświetla się graczowi, może zostać przedstawiony na trzech monitorach lub w goglach wirtualnej rzeczywistości VR. Dodatkowo zastosowany w bolidzie dźwięk przestrzenny potęguje wrażenia z jazdy.

Poczuj się jak Kubica w bolidzie f1 - SHOW CAR F1 wzór FERRARI

Prowadzimy wynajem symulatorów F1 VR na terenie całej Polski i uatrakcyjniamy nimi stoiska targowe, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, eventy motoryzacyjne, konferencje i szkolenia. Nasza atrakcja może również sprawować funkcję samochodu wystawowego jako Show Car F1 Kubica
W czasie eventu przeprowadzimy konkurs na najszybszego kierowcę, a wyniki zapiszemy na tablicy LCD. Na bolid F1 VR Kubicy wynajem możemy nałożyć dowolną szatę graficzną, logo lub logotyp firmowy. Ponadto, możesz umieścić dowolną grafikę wewnątrz gry, aby stała się bardziej atrakcyjna. Podczas imprez plenerowych symulator F1 VR możemy umiejscowić pod namiotem ochronnym. Przez cały okres trwania eventu nasza obsługa czuwa nad przebiegiem zabawy. Symulator bolidu F1 Kubicy wynajem pozwala na regulację poziomu trudności gry, dlatego z urządzenia mogą korzystać dzieci jak i osoby dorosłe. 

DANE TECHNICZNE
Bolid F1: 

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 400 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Jak bawić się na symulatorze formuły 1, jakie gry VR możemy zaproponować?

Zawodnik siada za kierownicą bolidu F1. Następnie po ustawieniu pedałów obsługa włącza grę. Zazwyczaj zabawa składa się z jednego okrążenia zapoznawczego i drugiego konkursowego. Najlepsze czasy kierowców wyścigowych zapisujemy na tablicy wyników. Proponujemy dwa warianty: bolid f1 z trzema panoramicznymi ekranami lub w systemie wirtualnej rzeczywistości VR. Zaletą rozwiązania VR jest możliwość ukazania całej bryły bolidu (brak monitorów).

Symulator bolidu f1 Kubicy VR na eventy

Profesjonalny symulator f1 vr wynajem

Show car f1 kubica wynajem

Polecamy inne symulatory z goglami VR