Symulator motocykla na wynajem na różnego rodzaju imprezy i eventy

Symulator jazdy motocyklem jest oryginalnym urządzeniem, które wynajmujemy na imprezy firmowe, eventy i targi motoryzacyjne w całym kraju: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź i inne. Atrakcja eventowa imituje zachowanie prawdziwego sportowego motoru. Urządzenie to zostało wyposażone w sprzęgło, hamulec, gaz, skrzynie biegów oraz klakson. Ruchomy symulator motoru na wynajem steruje się za pomocą ruchów ciała i kierownicy. Ponadto, panoramiczny obraz sprawia, że użytkownik symulatora czuje się jak na prawdziwym motorze sportowym. Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwa nasz doświadczony pracownik. Urządzenia dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym oraz zielonym.

Symulator jazdy na motorze - wynajem

Symulatory sportowe na wynajem można połączyć z dwoma symulatorami motorowymi. Nasza firma daje także możliwość umieszczenia logo lub logotypu firmowego w grze i na zewnątrz symulatora motoru. Proponujemy także na organizowane motoryzacyjne imprezy wystrój rajdowy z podium dla zwycięzcy, flagami oraz beczkami. Co więcej, mamy też dla Twoich uczestników coś do ćwiczenia refleksu. Posiadamy batak, czyli trenażer reakcji, który pomaga poprawić szybkość odruchów. Jest to także urządzenie, które daje wiele rozrywki.

DANE TECHNICZNE
Symulator motocykla sportowego

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg 
Do transportu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze motocykla sportowego na wynajem?

Uczestnik zabawy wsiada na motor i po krótkim szkoleniu wjeżdża na tor, na którym ma do pokonania dwa okrążenia: pierwsze – testowe oraz drugie – konkursowe. Najlepsze wyniki zapisywane są na tablicy LCD. Nasz symulator motoru jest dostosowany do zabawy zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi.

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne