ŻUŻLOWE ATRAKCJE DO WYNAJĘCIA NA IMPREZY

Symulator jazdy motorem żużlowym jest wyjątkową i dość oryginalną atrakcją na targi, imprezy, prezentacje, a także na wszelkiego rodzaju spotkania i wydarzenia. Uczestnicy eventu mogą dzięki temu przeżyć niezapomnianą przygodę na wybranym torze żużlowym. Symulator motocykla żużlowego wynajem został tak skonstruowany, aby kierowcy mieli wrażenie, że jadą na prawdziwym jednośladzie. Tak jak w realistycznym pojeździe nie ma w nim lusterek, hamulców czy świateł. Nasz symulator jazdy po torze żużlowym, który przeznaczyliśmy na wynajem, przyciąga uwagę wszystkich zgromadzonych gości na imprezie i evencie.

Symulatory i atrakcje żużlowe - wynajem na event i targi

U nas możesz wynająć symulatory i atrakcje żużlowe na swój event, które zostaną połączone w sieć komputerową. Wtedy dwóch zawodników jednocześnie ściga się na jednym torze w tym samym czasie. Uzupełnieniem zestawu jest tablica LCD, na której umieszczamy najlepsze czasy graczy, po to, aby wybrać najlepszego uczestnika turnieju. Możesz także umieścić logo, logotyp lub inną reklamę w grze, jak i na zewnątrz atrakcji. Symulator jazdy motorem żużlowym może również stać się oryginalną dekoracją podczas imprez motoryzacyjnych. W przypadku eventów organizowanych w plenerze, istnieje możliwość wynajmu symulatorów wraz z namiotami ochronnymi.

DANE TECHNICZNE
Symulator motocykla żużlowego

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg 
Do transportu: szerokość 87 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm

Zabawa na wynajmowanym symulatorze jazdy żużlowej

Uczestnik zabawy wsiada na symulator jazdy na żużlu wynajem i po odbyciu krótkiego szkolenia – wyrusza na tor. Jego zadaniem jest jak najszybsze przejechanie czterech okrążeń po czarnym torze. Do dyspozycji uczestników oddajemy największe tory żużlowe w Polsce, a wśród nich znajdują się tory w miastach takich jak np.: Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Tarnów czy Gorzów Wielkopolski. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy na symulatorze czuwa nasza najlepsza obsługa. 

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne