Symulator motocykla żużlowego do wynajęcia na imprezy

Symulator jazdy na żużlu wynajem jest wyjątkową i dość oryginalną atrakcją na targi, imprezy, prezentacje, a także na wszelkiego rodzaju spotkania i wydarzenia. Uczestnicy eventu mogą dzięki temu przeżyć niezapomnianą przygodę na wybranym torze żużlowym. Urządzenie to zostało tak skonstruowane, aby uczestnicy jazdy mieli wrażenie, że jadą na prawdziwym motocyklu. Symulator jazdy motorem żużlowym przyciąga uwagę wszystkich zgromadzonych gości na imprezie i evencie.

Symulatory żużlowe na wynajem

U nas możesz wynająć symulatory żużlowe, które możemy połączyć w jedną sieć komputerową. Wtedy dwóch zawodników jednocześnie może ścigać się na jednym torze w tym samym czasie. Uzupełnieniem zestawu jest tablica LCD, na której umieszczamy najlepsze czasy graczy, po to, aby wybrać najlepszego uczestnika turnieju żużlowego. Możesz także umieścić logo lub logotyp lub inna reklamę w grze, jak i na zewnątrz atrakcji. W przypadku eventów organizowanych w plenerze, istnieje możliwość wynajmu symulatorów wraz z namiotami ochronnymi.

DANE TECHNICZNE
Symulator motocykla żużlowego

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg 
Do transportu: szerokość 87 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm

Zabawa na wynajmowanym symulatorze jazdy żużlowej

Uczestnik zabawy wsiada na symulator jazdy motorem po torze żużlowym na wynajem i po odbyciu krótkiego szkolenia – wyrusza na tor. Jego zadaniem jest jak najszybsze przejechanie czterech okrążeń po czarnym torze. Do dyspozycji uczestników oddajemy największe tory żużlowe w Polsce, a wśród nich znajdują się tory w miastach takich jak np.: Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Tarnów czy Gorzów Wielkopolski. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy na symulatorze czuwa nasza najlepsza obsługa.

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne