Symulator Air-Bag do wynajęcia na imprezy, firmowe, szkolenia BHP i pikniki

Symulator Air-Bag jest urządzeniem symulującym wybuch poduszki powietrznej. Jego zadaniem jest pokazanie całego procesu wystrzeliwania poduszki bezpieczeństwa w samochodzie. Dzięki naszemu symulatorowi masz możliwość doświadczyć prawdziwego dźwięku wystrzelonej poduszki bezpieczeństwa. W dodatku, poduszka podczas eksplozji generuje ciepło oraz umożliwi Ci sprawdzenie z jak dużą siłą pęka w chwili zderzenia. Symulator Air-Bag na wynajem ma za zadanie pobudzić Twoją wyobraźnię i kształtować pozytywną postawę kierowcy.

Symulator wybuchu poduszki powietrznej do wynajęcia

Nad bezpieczeństwem pokazu eksplozji poduszki powietrznej stoi nasz wykwalifikowany instruktor. Ponadto, symulator poduszki bezpieczeństwa budzi wiele emocji na imprezach okolicznościowych, ponieważ już sam wybuch jest niezwykle szybki i bardzo głośny. Wzbudza spore zainteresowanie na różnego rodzaju eventach, festynach oraz piknikach.

DANE TECHNICZNE
AIR-BAG symulator: 

Przez 1 godz. skorzysta: dowolna (prezentacja)
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (15 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V / 0,5KW (zwykłe gniazdko)
Ciężar symulatora: 10 kg
Do transportu: szerokość 80 cm, długość 30 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 80 cm, długość 30 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze poduszki bezpieczeństwa na wynajem?

W czasie eventu w półtoragodzinnych odstępach czasu wybucha aż 5 poduszek powietrznych. Uczestnicy mają także możliwość wystrzeliwania poduszek przez ochotników imprezy. Następnie, wystrzelone poduszki są rozdawane chętnym uczestnikom na pamiątkę. Jest to świetny sposób na pokazanie, jak ważnym elementem wyposażenia samochodu jest poduszka bezpieczeństwa i w jaki sposób ona chroni kierowcę przed śmiercią.

Symulator Air-Bag wynajem

Symulator Air-Bag wynajem

Symulator Air-Bag wynajem

Polecamy symulator air-bag na wynajem z symulatorem dachowaniazderzenia symulatorami VR.

Polecamy inne symulatory BHp